Kontakt

tel. 41 266-54-91

email: sekretariat@medax.pl

Oferta / Konserwacja zieleni / Wycinka drzew i krzewów

Bezpieczne ścięcie drzewa, wbrew pozorom nie jest wcale sztuką łatwą, tym bardziej, jeżeli mówimy o ścięciu drzewa w bezpośredniej okolicy domów mieszkalnych. Taka operacja wymaga odpowiedniego sprzętu oraz przygotowania terenu. Dlatego też, tę pracę powinno się zlecić specjalistom, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie.

Nasz fachowy zespół potrafi oszacować ryzyko, oraz wie, w jaki sposób postępować, nawet z najbardziej wymagającym zadaniem. Wycinamy drzewa znajdujące się na terenie prywatnych posesji i wielkich osiedli mieszkaniowych. Wiemy także, w jaki sposób zabezpieczyć wycinkę drzew przy drodze czy chodniku miejskim. Oprócz samego wycinania drzew oferujemy Państwu również wycinanie krzewów na terenie każdej posesji i każdego ogrodu, niezależnie czy mówimy o tym znajdującym się przy domu, czy ogrodzie miejskim.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technik oraz wysokiej jakości oferowanych usług, cieszymy się dużym uznaniem wśród klientów, którzy mogą potwierdzić, że charakteryzuje nas solidność, fachowość, a przede wszystkim terminowość. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który znacznie usprawnia pracę w terenie, a jednocześnie minimalizuje niebezpieczeństwo związane z tego typu pracami. Jeżeli szukacie Państwo firmy, które do powierzonego zadania przyłoży się we właściwy sposób, firma MEDAX jest odpowiedzią na te poszukiwania.