Kontakt

tel. 41 266-54-91

email: sekretariat@medax.pl

Oferta / Usługi remontowo - budowlane / Remonty dachów

Jesteśmy doświadczoną firmą, która posiada długie doświadczenie w kwestii remontów dachów. Należy pamiętać, że kwestia szczelnego dachu jest kluczowa, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców, zarówno w domku jednorodzinnym, bloku, jak i w przypadku wielkich hal produkcyjnych. Chcemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi związane z konstruowaniem, remontowanie i konserwacją dachów. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, a do pracy przydzielamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w konstruowaniu dachów z blachy ocynkowanej i powlekanej. Zadaszenia wykonane w tej technologii charakteryzują się wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz świetnym stosunkiem ceny do jakości. Technologia ta jest szybka w montażu, dach z blachy jest lekki, dzięki czemu nie obciąża naszej konstrukcji, a przy okazji jest ponadprzeciętnie wytrzymały. Podobnie jest w przypadku blach powlekanych, które wykorzystujemy w naszej pracy. 

Dodatkowo wykonujemy wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie, docinamy do siebie elementy dachowe, tak aby były idealnie spasowane do siebie. Precyzyjnie montujemy rynny, zabezpieczamy kominy przed przedostawaniem się wody oraz wykonujemy łączenia materiałów wykonanych blachy.

Wykonujemy oraz remontujemy dachy w technologii z papy termozgrzewalnej w systemie dwuwarstwowym i jednowarstwowym. Do tych prac wykorzystujemy materiały uznanych i cenionych producentów – WERNER – JANIKOWO, ICOPAL. Przeprowadzamy naprawy dachów na terenie osiedli mieszkaniowych, domków jednorodzinnych i obiektów przemysłowych. Jesteśmy w stanie zaprojektować i skonstruować więźby dachowe na potrzeby klientów indywidualnych. W trakcie działalności przeprowadziliśmy dziesiątki takich remontów.

Jako specjaliści dobrze wiemy, na co zwrócić uwagę podczas inspekcji stanu dachów pokrywających wszelkiego rodzaju budowle. Jesteśmy w stanie zauważyć uszczerbki w konstrukcji na najwcześniejszym etapie korozji, dzięki czemu umiemy zapobiec znacznie kosztowniejszym naprawom. W skład naszej ekipy wchodzą najlepsi fachowcy, którzy ręczą za wykonywane przez nas naprawy.