Kontakt

tel. 41 266-54-91

email: sekretariat@medax.pl

Oferta / Usługi remontowo - budowlane / Instalacje wodno - kanalizacyjne

Firma MEDAX oferuje kompleksowe usługi z zakresu instalacji, montażu i przeglądu stanu technicznego instalacji wodno-kanalizacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w hydraulice i instalatorstwie, a nasi instalatorzy są fachowcami w swojej dziedzinie. Staramy się doradzać naszym klientom na każdym etapie, od projektu, po wykonanie, a w naszej pracy wykorzystujemy najnowsze techniki i narzędzia do prac hydraulicznych. 

Jako nieliczni podejmujemy się najcięższych zadań, jakim bez wątpienia jest wymiana przerdzewiałej instalacji wodnej. Jesteśmy w stanie określić stan instalacji wodnej, a w przypadku, gdy zajdzie taka konieczność, możemy wymienić jej poszczególne elementy lub zaprojektować ją od nowa. Modernizujemy, naprawiamy, przenosimy punkty instalacyjne oraz montujemy nowe instalacje i sieci wodne i kanalizacyjne.

W naszej pracy stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. W zależności od potrzeby możemy wykonać instalację wykonaną z rur stalowy, miedzianych lub tworzyw sztucznych. Dobór odpowiedniej metody zależy od charakterystyki zlecenia i wymagań klienta. Oczywiście nasi wykwalifikowani hydraulicy służą radą i pomocą na każdym etapie pracy. Zawsze jesteśmy w stanie doradzić rozwiązanie, które naszym zdaniem jest najlepsze. Dewizą firmy MEDAX jest solidność i dokładność. 

W ciągu wielu lat naszej pracy nauczyliśmy się, w jaki sposób zakładać systemy hydroforowe w domach i na terenach przemysłowych. Do budowy naszych hydroforni używamy sprzętów uznanych firm, których urządzenia potrafią służyć przez lata i zapewniają właściwe parametry ciśnienia wody.

Wybór naszej firmy, jako wykonawcy instalacji wodno-kanalizacyjnych, jest gwarancją, że taka instalacja zostanie poprowadzona z dbałością o najmniejszy detal. Jesteśmy profesjonalną firmą, która specjalizuje się w tej dziedzinie, a na swoim koncie mamy dziesiątki zrealizowanych projektów. Zapraszamy do współpracy. Firma MEDAX.