Kontakt

tel. 41 266-54-91

email: sekretariat@medax.pl

Oferta / Usługi remontowo - budowlane / Instalacje przeciwpożarowe

Zdajemy sobie sprawę, że kwestie związane z bezpieczeństwem odgrywają kluczową rolę w budynkach użytku publicznego, obiektach przemysłowych czy budynkach biurowych. Obostrzenia formalno-prawne i ogromny nacisk instytucji na całym świecie, pokazują jak duża waga przywiązywana jest do t ej dziedzinę. W ostatnich latach postęp technologiczny przyniósł rozwiązania, których montaż, znacząco obniża ryzyko pożaru. Rośnie również świadomość wśród inwestorów i architektów, jak istotnym elementem, jest porządnie wykonana instalacja przeciwpożarowa.

Właśnie z tego powodu, chcielibyśmy zaoferować Państwu kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie typy instalacji przeciwpożarowych montowanych w budynkach wysokich. Wykonujemy montaż instalacji wszelkiego typu, od dźwiękowych systemów ostrzegawczych, przez niezbędny sprzęt gaśniczy, skończywszy na przeciwpożarowych instalacjach wodociągowych.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać instalacje przeciwpożarowe w budynkach biurowych i przemysłowych. Podczas projektowania uwzględniamy obowiązujące normy, dzięki czemu późniejsza inspekcja przeciwpożarowa jest jedynie formalnością. Nasi wykwalifikowani pracownicy wiedzą, w jaki sposób opracować dokumentację przeciwpożarową obejmującą: scenariusze działania systemów technicznych w czasie pożaru i instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. Wykonujemy ekspertyzy stanu ochrony przeciwpożarowej budynków, a także stanu technicznego instalacji już zamontowanych. Nie ma również problemu, abyśmy wykonali wcześniej zaprojektowaną instalację.

Na swoim koncie mamy wiele zaprojektowanych i wykonanych instalacji przeciwpożarowych, które funkcjonują w firmach do dziś. Od kilkunastu lat doskonalimy sztukę montażu czujników przeciwpożarowych, drzwi przeciwpożarowych i tryskaczy wodnych w wielu firmach, na terenie całego województwa, dlatego nie boimy się stwierdzenia, że jesteśmy profesjonalistami najwyższej próby. Zapraszamy do współpracy.