Kontakt

tel. 41 266-54-91

email: sekretariat@medax.pl

Oferta / Usługi porządkowe / Odśnieżanie

Odśnieżanie

Nie daj się zaskoczyć zimie. Co roku wraz z nadejściem zimy konieczne jest odśnieżanie jezdni i chodników. W sezonie zimowym nasza firma oferuje odśnieżanie dachów, oraz terenów osiedli i firm. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, jak również ręczne odśnieżanie powierzchni, gdzie nie da się dostać z maszynami lub wystarczy praca rąk.

Dysponujemy odśnieżarkami wirnikowymi o bardzo dużej wydajności, koparko ładowarką i mini koparko ładowarką do prac na małych przestrzeniach. Bardzo możliwe, że właśnie z tego powodu zaufało nam wiele wspólnot mieszkaniowych i osiedli na terenie całego Ostrowca Świętokrzyskiego. Wiemy, w jaki sposób po odśnieżeniu zabezpieczyć chodnik, aby dało się po nim przejść i co zrobić, żeby nie zebrała się na nim pokrywa lodowa uniemożliwiająca poruszanie. W tym celu przeprowadzamy zabieg posypywania (piaskiem, solą cz chlorkiem magnezu)  oraz uszorstniania. Wszyscy wiemy, że zalegający śnieg na terenie osiedla czy firmy źle wpływa na jego wygląd. Dlatego też, oferujemy wywiezienie śniegu, bez względu na ilość oraz jego zanieczyszczenie.

Firma MEdax odśnieży i zabezpieczy antypoślizgowo miejsca niedostępne dla maszyn, takie jak mniejsze powierzchnie, gdzie odśnieżenie ręczne jest bardziej ekonomiczne i opłacalne.

Jesteśmy w stanie zająć się każdej wielkości powierzchnią, która potrzebuje odśnieżenia. Sprawdź naszą ofertę, a gwarantujemy, że nie będziesz rozczarowany. Odśnieżaniem i uszorstnianiem chodników i jezdni zajmujemy się niemal od dwudziestu lat, dlatego ze spokojnym sumieniem możemy nazwać się specjalistami w tej dziedzinie. Zapraszamy do współpracy z firmą MEDAX.