Kontakt

tel. 41 266-54-91

email: sekretariat@medax.pl

Oferta / Ogrody / Trawa z rolki oraz siana

Chyba wszyscy zgodnie przyznamy, że ładna, zadbana i zielona trawa jest najważniejszym elementem każdego ogrodu. Poza ozdobną funkcją, trawnik spełnia również funkcje użytkowe. Służy nam zarówno dla wypoczynku, jak i zabawy z dziećmi i przyjaciółmi. Firma MEDAX oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie zagospodarowania trawników, które wprowadzą ład i harmonię do Waszego ogrodu.

Trawniki wykonuje się w dwóch najpopularniejszych metodach, rozkładane z rolki i siane. Wybór odpowiedniej metody zależeć będzie od przeznaczenia trawnika, oraz indywidualnych możliwości finansowych. Nie stanowi dla nas problemu wykonanie przydomowego trawnika, jak i zagospodarowanie wielkich terenów miejskich, jak ogrody czy osiedla. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który przygotuje grunt pod rozłożenie trawnika z rolki, bądź jej posianie. Wiemy, w jaki sposób zadbać o trawę, aby ta zakorzeniła się jak najszybciej, oraz w jaki sposób zapobiec rozprzestrzenianiu się chwastów, na skutek czego nasze trawniki są bujne i zielone.

Razem z Państwem zaplanujemy trawnik w taki sposób, aby można było cieszyć się nim przez lata, jednocześnie poświęcając jak najmniej czasu na jego pielęgnację.