Kontakt

tel. 41 266-54-91

email: sekretariat@medax.pl

Oferta / Usługi remontowo - budowlane / Instalacje gazowe

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową usługę wykonywania instalacji gazowych, zarówno w blokach mieszkalnych, jak i domkach jednorodzinnych. Jesteśmy w stanie wykonać całościowy projekt instalacji gazowej, przy zachowaniu obowiązujących norm bezpieczeństwa. Wybierając naszą firmę macie Państwo gwarancję, że wszystkie elementy zostaną wykonane zgodnie z wcześniejszym projektem, a wszelkie ewentualne zmiany konsultowane są z projektantem i zleceniodawcą. Nasze instalacje wykonujemy ze sprawdzonych rur wykonanych z najlepszych materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo w trakcie eksploatowania. 

Nie stanowi dla nas problemu wymiana nieszczelnych i przestarzałych instalacji w starych budynkach mieszkalnych. Zrealizowaliśmy wiele tego typu prac, wymieniając stare instalacje na nowe. Wykonujemy badania szczelności instalacji gazowych. Dysponujemy specjalistycznymi przyrządami, które posiadają odpowiednie atesty. W razie wykrycia jakichkolwiek nieszczelności jesteśmy w stanie przeprowadzić potrzebne naprawy.

Korzystając z naszych usług mogą mieć Państwo stuprocentową pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami. Jesteśmy firmą o długoletnim stażu, która może pochwalić się wieloma sprawnie i bezawaryjnie poprowadzonymi instalacjami gazowymi. Jeżeli chcą mieć państwo stuprocentową pewność, że instalacja gazowa będzie bezpieczna i nie będzie stanowiła zagrożenia dla domowników i sąsiadów, firma MEDAX  jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość, jednocześnie zachowując konkurencyjną cenę. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.